Welkom bij Scouting Sint Oswaldus Zeddam

Welkom bij Scouting Sint Oswaldus Zeddam

Bij Scouting gaat het om leuke dingen doen, grenzen verleggen en vrienden maken. Onze leden, jong en oud, doen dat iedere week in uitdagende activiteiten, ondersteund door tientallen enthousiaste kaderleden. Nieuwsgierig? Kijk gerust eens rond!
 

Scouting Zeddam op social media

 

Impressie van Scouting Zeddam:

 

Word vrijwilliger!

Klik op de afbeelding voor meer informatie:

Gezocht leider
 

Het laatste nieuws

 • Scouting beweegt door door de redactie op 03-05-2020

    Scouting Zeddam nieuwsbrief: Scouting beweegt door   Nummer 23, 03 mei 2020 Beste scouts, beste ouders De maatregelen voor het COVID-19 virus hebben ook grote invloed gehad op de activiteiten van Scouting. Toch zijn we bezig gebleven en durven we al weer uit te kijken naar de toekomst. Dat we elkaar...

  Lees meer...

 • Het volgende Scoutingdecennium door de redactie op 20-01-2020

    Scouting Zeddam nieuwsbrief: Het volgende Scoutingdecennium Nummer 22, 20 januari 2020 Beste scouts, beste ouders Een nieuw decennium, ook voor Scouting. Wat gaat er allemaal gebeuren. Ga jij in 2021 naar de Scout Moot in Ierland, of misschien in 2023 wel naar Korea voor de World Jamboree?  Wat de...

  Lees meer...

 • Klaar voor een nieuw seizoen door de redactie op 10-10-2019

    Scouting Zeddam nieuwsbrief: Klaar voor een nieuw seizoen   Nummer 21, 10 oktober 2019 Beste scouts, beste ouders Na een lange zomer met tropische temperaturen zijn de opkomsten weer begonnen. De speltakken hebben het overvliegen achter de rug en de leiding is tussentijds een ontspannend weekendje weg...

  Lees meer...

 • Het hoogtepunt van het jaar door de redactie op 12-07-2019

    Scouting Zeddam nieuwsbrief: Het hoogtepunt van het jaar   Nummer 20, 12 juli 2019 Beste scouts, beste ouders Komende tijd gaan alle speltakken op zomerkamp, wat voor velen het hoogtepunt van het jaar is. Een lang weekend of zelfs een hele week op kamp, in binnen- of buitenland.  Eerst nog even een...

  Lees meer...

 • Bezoek van Koning Arthur door de redactie op 28-04-2019

    Scouting Zeddam nieuwsbrief: Bezoek van Koning Arthur Nummer 19, 28 april 2019 Beste scouts, beste ouders Twee weken geleden kreeg Scouting weer Koninklijk bezoek. Het is namelijk onze jaarlijkse traditie om Sint-Jorisdag te vieren. Dit is het verhaal van de Koning en een Draak die een prinses ontvoert....

  Lees meer...

 

Wij streven erna een site te bouwen en te onderhouden die ook zeer geschikt is voor de jongste leden van onze vereniging. Mocht je als bezoeker toch een link of onderwerp vinden op of via onze site die niet geschikt is voor jeugdige kijkers meld dit a.u.b. direct aan onze webbeheerder. Het e-mailadres vind u bij 'Contact adressen' in het menu. Ook andere opmerkingen en ideeën zijn natuurlijk van harte welkom.

Vind ons op social media:

color facebook 128   color youtube 128   color instagram 128

LJU logo Vierkant hout CMYK

Zomaar een foto uit het fotoalbum

IMG_6560