Welkom bij Scouting Sint Oswaldus Zeddam

Welkom bij Scouting Sint Oswaldus Zeddam

Bij Scouting gaat het om leuke dingen doen, grenzen verleggen en vrienden maken. Onze leden, jong en oud, doen dat iedere week in uitdagende activiteiten, ondersteund door tientallen enthousiaste kaderleden. Nieuwsgierig? Kijk gerust eens rond!
 

Scouting Zeddam op social media

 

Impressie van Scouting Zeddam:

 

Word vrijwilliger!

Klik op de afbeelding voor meer informatie:

Gezocht leider
 

Het laatste nieuws

 • Klaar voor een nieuw seizoen door de redactie op 10-10-2019

    Scouting Zeddam nieuwsbrief: Klaar voor een nieuw seizoen Nummer 21, 10 oktober 2019 Beste scouts, beste ouders Na een lange zomer met tropische temperaturen zijn de opkomsten weer begonnen. De speltakken hebben het overvliegen achter de rug en de leiding is tussentijds een ontspannend weekendje...

  Lees meer...

 • Het hoogtepunt van het jaar door de redactie op 12-07-2019

      Scouting Zeddam nieuwsbrief: Het hoogtepunt van het jaar Nummer 20, 12 juli 2019 Beste scouts, beste ouders Komende tijd gaan alle speltakken op zomerkamp, wat voor velen het hoogtepunt van het jaar is. Een lang weekend of zelfs een hele week op kamp, in binnen- of buitenland.  Eerst nog even een...

  Lees meer...

 • Bezoek van Koning Arthur door de redactie op 28-04-2019

    Scouting Zeddam nieuwsbrief: Bezoek van Koning Arthur Nummer 19, 28 april 2019 Beste scouts, beste ouders Twee weken geleden kreeg Scouting weer Koninklijk bezoek. Het is namelijk onze jaarlijkse traditie om Sint-Jorisdag te vieren. Dit is het verhaal van de Koning en een Draak die een prinses ontvoert....

  Lees meer...

 • Nieuwe gezichten bij Scouting door de redactie op 09-02-2019

      Scouting Zeddam nieuwsbrief: Nieuwe gezichten bij Scouting Nummer 18, 09 februari 2019 Beste scouts, beste ouders Voor jullie ligt al weer de eerste nieuwsbrief van 2019. Dit jaar zijn wij traditioneel begonnen met een gezellige nieuwjaarsbijeenkomst voor al onze leden. Ondanks dat het weer niet...

  Lees meer...

 • Een luiduchtig najaar door de redactie op 02-11-2018

    Scouting Zeddam nieuwsbrief: Een luidruchtig najaar Nummer 17, 02 november 2018 Beste scouts, beste ouders Ondanks dat de zomeractiviteiten alweer achter ons liggen, gaat Scouting Zeddam nog steeds met volle vaart door. De afgelopen tijd zijn er weer veel leden overgevlogen en gestart bij hun...

  Lees meer...

 

Wij streven erna een site te bouwen en te onderhouden die ook zeer geschikt is voor de jongste leden van onze vereniging. Mocht je als bezoeker toch een link of onderwerp vinden op of via onze site die niet geschikt is voor jeugdige kijkers meld dit a.u.b. direct aan onze webbeheerder. Het e-mailadres vind u bij 'Contact adressen' in het menu. Ook andere opmerkingen en ideeën zijn natuurlijk van harte welkom.

Vind ons op social media:

color facebook 128   color youtube 128   color instagram 128

LJU logo Vierkant hout CMYK

Zomaar een foto uit het fotoalbum

2016 iScout (31)